Beinsports1 izle - websporlive.com Beinsports2 izle - websporlive.com Beinsports3 izle - websporlive.com Tivibuspor1 izle - websporlive.com Tivibuspor2 izle - websporlive.com Tivibuspor3 izle - websporlive.com SMARTSPOR (CANLI) izle - websporlive.com Webspor izle,websporlive,webspor,beinsports izle,tivibuspor izle,lig tv izle,maç yayını izle,taraftarium
Cevap Gönder  Konu Gönder 
Sayfa (7): « İlk < Önceki 1 2 [3] 4 5 6 7 Sonraki > Son »
Teknolojiden Sorumlu Müdür Yardımcılığı
Yazar Mesaj
ziverozden
Yeni Üye
*

Grup: Registered
Durum: Çevrimdışı

RE: Teknolojiden Sorumlu Müdür Yardımcılığı

Arkadaşlar sanıyorum haberiniz yok.İkinci dönem için 3-5 kişinin haricinde hiç bir formatöre görev verilmemiş.Bu konuda zeynel hocadan bir açıklama bekliyoruz.

14-01-2008 04:31 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
yumurtalıkonur
YUMURTALIK-YİBO

adana da görevlendirme yazısı gelen formatör öğretmen arkadaş var mı okul formatörü olarak

-adana-yumurtalık-barbaros--yibo-
14-01-2008 04:49 PM
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
akavran
Uzman Formatör

Arkadaşlar Teknolojiden Sorumlu Müdür Yardımcılığı görevi diye bir şey yok aslında. Çünkü Okul Formatör Öğretmeni direk bakanın emriyle oluşturulan ve şartları ve görevleri belli olan bir alan. Adana Mem keyfi bir şekilde bakanın imzasının bulunduğu yazıyı hiçe sayarak(çiğneyerek) yeni ve farklı bir uygulama getirmeye çalışıyor. Üstelik getirdiği Teknolojiden Sorumlu Müdür Yardımcılığı görevi, BT sınıfını müd. yardlarına bir işletmeci zihniyeti ile kullanımını sağlamaktır. Bilgisayar destekli bir eğitim vermekten çok uzak anlayacağınız.

Burdan hareketle, bakanlığın yazısına aykırı bir uygulama içinde, bizim Mem.

Ayrıca bu uygulamaya giderken sırf sınıf öğretmeni ihtiyacı var diye komik bir mazeret sunuyorlar. Bu nedenle bütün sınıf öğretmenlerinin müracaatları Adana Milli Eğitim Müdürü tarafından red edildi. Üstelik başvuruda böyle bir şart olmamasına karşılık. Bu bile kanaatime göre bakanlığın emrine muhalif davranmaktır ki suçtur.

Eklenmiş Dosyalar
.rar File  Bakan_Onay_Ust_Yazi.rar (Boyut: 2.25 MB / Downloadlar: 18)
14-01-2008 07:52 PM
basbag
Uzman Formatör

arkadaşlar teknolojiden sorumlu müdür yardımcılığını elinde 180 saatlik formatörlük kurs belgesi olmayan kadrolu bir müdür yardımcısı yapamaz. seyhan ilçe milli eğitim müdürlüğünün yazısı sadece bizleri susturmak günü kurtarmak için çıkarmış olduğu bir yazıdır..ne güzel 1 gün hizmetiçi eğitim kursuna katıl formatör ol Smile
ancak 180 saat formatörlük kursu alması lazım müdür yardımcılarının ama atladığımız bir nokta var hatırlarsanız Bilişim Teknolojileri Formatör eğitimi kursu için başvuru şartlarından bir de müdür yardımcısı ve idareci olmamak vardı. kaldıki milli eğitim bakanının yazısı var. anlaşılacağı üzere Adana Milli Eğitim saçmalıklar zincirine yeni bir halka eklemiş durumda..

Herşeyi denerim ama yapabildiklerimi yaparım..
14-01-2008 08:34 PM
basbag
Uzman Formatör

ziverozden arkadaşım Ocak-Haziran dönemi formatörlük başvurularının onayı neden halen gelmedi evet başvuruda bulunan 58 arkadaşın 10 tanesi sınıf öğretmeni ve bu 10 sınıf öğretmeni arkadaş norm kadro fazlası yani adana milli eğitimin öne sürdüğü şartları taşımıyor bu 10 arkadaşımızın (ben dahil) formatörlükleri önce onaylandı daha sonra yeniden iptal edildi sonra da diğer başvuru yapanların da iptali sözkonusu oldu. bugün ayın 14'ü ve halen olumlu yada olumsuz herhangi bir yazı yok.

Herşeyi denerim ama yapabildiklerimi yaparım..
14-01-2008 08:40 PM
akavran
Uzman Formatör

Eğer başvuru şartlarındaki "idarecilerin başvuramamaları" bakanlık yazısı gereği ise ve müdürlüğümüzünde bu son kararı bakanlıktan habersiz aldıkları bir karar ise suçtur ve şikayet konusu olabilecek bir durumdur.

Bu Mesaj 14-01-2008 08:43 PM değiştirilmiştir. Değiştiren... : akavran.

14-01-2008 08:41 PM
akavran
Uzman Formatör

basbag hocam tüm il ve ilçedeki sınıf öğretmenlerinin müracatları değerlendirmeden çıkarıldı ve onaya sunulmayacağı söylendi bana. Sebebi sınıf öğretmeni açığının olması. Yüreğirden sadece 3 arkadaşın ismi onaya verilmek üzere 2. kez ile gönderilmiş. Gerisini siz düşünün.

Güya vali veya bu işlere bakan vali yardımcısı olmadığı için onaya sunulamıyormuş. vs. vs. vs.

14-01-2008 08:49 PM
selson
Erken Emekli Formatör

Bilgisayarbilisim.net teki bilgilere göre Yozgat ve Kahraman Maraş gibi illerde formatörlük onayları çıkmış ve o illerde sınıf öğretmenlerine de bi hayli görevlendirme yapılmıştır.Bilgilerinize sunulur.

14-01-2008 09:19 PM
cemyuvakuran
Üye
**

DEĞERLİ ARKADAŞLAR FORMATÖR DEĞİLİM AMA, BİLGİSYARA OLAN YOĞUN İLGİMDEN DOLAYI SİTENİZE ÜYE OLDUM. AMA BAZI YAZILARI OKUYUNCA DA ÜZÜLDÜM. DEVLETİN YÜKÜNÜ GENELDE ARA ELEMANLAR ÇEKER.ASLINDA BÜYÜK DİYE TABİR ETTİKLERİMİZ DE BUNU BİLİR AMA YİNE DE...
DİĞER ŞEHİRLEREDE DE FORMATÖR ARKADAŞLARIM VAR AMA BÖYLESİ BİR UYGULAMAYI ADANA DIŞINDA GÖRMEDİKLERİNİ SÖYLÜYORLAR. HELE Kİ ÖĞRENCİ İŞLERİNDEN BAŞINI KAŞIYACAK VAKTİ OLMAYAN(BÜTÜN MD.YRD. ARKADAŞLARIMIZ DEĞİL, ZİRA HARİKA BİLGİSAYAR KULLANANLAR DA VAR ) VE BİLGİSAYARI DÜĞMESİNE BASIP AÇMAKTAN ÖTE GİDEMEYEN MDR.YARDIMCILARI NASIL OLUPDA BU İŞİ AYNI ANDA YÜRÜTECEKLER.İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜ BU ORİJİNAL FİKRİNDEN DOLAYI TEBRİK ETMEK İSTERİM. 3-5 ÖĞRETMENE VERİLEN EK ÜCRETİNİ DEĞİLDE DEVEYİ TÜM YUTANLARI BULUP SORUNU ÇÖZERSE DEVLET DAHA AZ ZARARA UĞRAYACAKTIR. GERÇİ KENDİSİ BÜYÜĞÜMÜZ DAHA İYİ BİLİR AMA BU DA BENİM NAÇİZANE FİKRİM!

15-01-2008 10:48 AM
gunes01
Formator

valla arkadaşlar ne güzel söylüyorsunuz.
Kenan hocam, Kavran Hocam , Başbağ Hocam....

bunların yaptığı bu kadar işte.
iyice moralimiz alt üst oldu yaaa.
Kenan Hocam'ın dediği gibi "maksat üzüm yemek mi bağcı yı dövnek mi" anlamadık.
yaptıklarına denecek tek şey "bu ne perhiz bu ne lahana turşusu"

Saygılar selamlar.

15-01-2008 10:32 PM
Sayfa (7): « İlk < Önceki 1 2 [3] 4 5 6 7 Sonraki > Son »
Cevap Gönder  Konu Gönder 

Yazdırılabilir Bir Versiyon Görüntüle
Bu Konuyu Bir Arkadaşına Gönder
Bu Konuya Üye Ol | Konuyu Favorilerime Ekle

Forum Geçişi
Forum istatistikleri
En Cok Görüntülenen KonularEn Cok cevaplanan KonularEn Son Cevaplan KonularSon konularEn Cok Mesaj Yazan ÜyeBugün En Cok Mesaj YazanlarEn Yeni üyelerEn Cok Görüntülenen ForumEn Cok İtibar Puanı Olan Üye
(59107 Görüntülemeler)

(50151 Görüntülemeler)

(32248 Görüntülemeler)

(27219 Görüntülemeler)

(26626 Görüntülemeler)

(178 Yanıtlar)

(143 Yanıtlar)

(127 Yanıtlar)

(71 Yanıtlar)

(64 Yanıtlar)

Kimse Yok

(12198 Konular ve 12301 Mesajlar)