Beinsports1 izle - websporlive.com Beinsports2 izle - websporlive.com Beinsports3 izle - websporlive.com Tivibuspor1 izle - websporlive.com Tivibuspor2 izle - websporlive.com Tivibuspor3 izle - websporlive.com SMARTSPOR (CANLI) izle - websporlive.com Webspor izle,websporlive,webspor,beinsports izle,tivibuspor izle,lig tv izle,maç yayını izle,taraftarium
Cevap Gönder  Konu Gönder 
Sayfa (7): « İlk < Önceki 1 2 3 [4] 5 6 7 Sonraki > Son »
Teknolojiden Sorumlu Müdür Yardımcılığı
Yazar Mesaj
omerbitefo6
Beden Eğitimi Öğretmeni

Grup: Registered
Durum: Çevrimdışı

Sad  RE: Teknolojiden Sorumlu Müdür Yardımcılığı

Arkadaşlar ne yazıkki türkiyede her iş böyle yarım yamalak. halimize üzülemiyorum bile, ne olduğumuz bile belli değil. formatörmüyüz değilmiyiz. formatörsek neden görevlendirilmiyoruz. böyle saçmalık nerde görülmüştür. müdür yardımcıları öğrenci işlerinden kafalarını bile kaldıramıyorlar, girmeleri gereken 6 saatlik derslere bile giremiyorlar, nasıl formatörlük yapacaklar? merak  ediyorum!                                                          Allah yar ve yardımcımız olsun! başka güvencemiz yok.

Bu Mesaj 15-01-2008 11:16 PM değiştirilmiştir. Değiştiren... : omerbitefo6.

15-01-2008 11:14 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
selson
Erken Emekli Formatör

RE: Teknolojiden Sorumlu Müdür Yardımcılığı

Hemen yanımızda Mersin MEM 'in uygulaması.Buyrun. http://mersin.meb.gov.tr/ok_bilg_formator100108.pdf

15-01-2008 11:49 PM
KORAY
Formatördü

Helal olsun Mersin 187 öğretmenin görevlerini otomatik olarak 6 ay daha uzatmış.Bu gidişle Adana 2.dönem açıklarlarsa hiç şaşırmayın.Ama haklılar nerden bilsinler bizim görevlendirmemizin 31 Aralıkta bittiğini , önceden bilselerdi...Bakanlık işlerin daha hızlı yürümesi için yerel yönetimlere yetki verdi onlar ne yaptılar? İşin daha kötüsü bir açıklama yapılabilirdi.Siz görevlendirme veya görevlendirilmeme yapılana kadar devam edin veya etmeyin.Tüm arkadaşlar görevlerine devam edip tam gün mesai yapıyorlar , yarın sizin göreviniz 31 Aralıkta bitti deseler ne cavap veririz bilmiyorum. Konuşurken hepsi Bilişim Teknolojilerinin yanında destek veriyor , hatta karşımıza geçip önemini bize anlatırlar bizde dinleriz.Eee sonuç ne BT formatörü görevlendirmemek için ellerinden geleni yapıyorlar. Ama dahiyane çözüm yollarıda bulmaktan geri kalmıyorlar.Mesala bir müdür yardımcısını bir seminere alırsın dikkat edin kurs bile değil seminer! sonra okulda birden bilişim teknolojilerinden maksimum seviyede yararlanırsın ve tirilyonlar heba edilmemiş olur.Ama keşke bunu daha önce düşünselerdi.Yazın sıcağında hem biz hemde eğitici formatör hocalarımız yaklaşık 2 ay özveriyle dikkat edin tatil dönemine rastlayan bir süreçte emek verdiler  , emek verdik.Bugün geldiğimiz nokta gerçekten üzücüdür.Olan Türkiye'ye oluyor.Ve bence yazık oluyor....

16-01-2008 02:05 AM
yumurtalıkonur
YUMURTALIK-YİBO

Bu tarz uygulamalar sonuçsuz ve amaçsızdır. Yapılmak istenenin ne olduğunu anlamaya çalışmayacağım. Hakkımı helal etmiyorum.

-adana-yumurtalık-barbaros--yibo-
16-01-2008 10:03 AM
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
selson
Erken Emekli Formatör

Norm kadro fazlası olmayan tüm arkadaşların başvurularının geri döndüğünü duydum.Bilgilerinize...

16-01-2008 05:05 PM
yumurtalıkonur
YUMURTALIK-YİBO

sayın hocam bunu normla falan ilgisi yok burda ali-cengiz oyunu var

-adana-yumurtalık-barbaros--yibo-
16-01-2008 05:16 PM
akavran
Uzman Formatör

Sayın  selson hocam norm fazlası olmanız hiç önemli değil. Sınıf Öğretmeni oldunuz mu otomatik olarak eleniyorsunuz. Ben norm fazlasıyım ama bana görevlendirme vermeyeceklerini açıkladılar. Malum sebepten dolayı. Sınıf öğretmenine ihtiyacımız var.

Eğer s. öğretmenine ihtiyacınız varsa neden s. öğretmeni olupta müracaat edenlerin başvurularını kabul ettiniz diye ilçelere fırça kayan bir zihniyetle karşı karşıyayız.

Öncelikle bu durumu bakanlığa bildirmek gerek. Çözerse bakanlık çözer, gayrısı yalan çözer...

Saygılar...

16-01-2008 06:25 PM
mehmetyardımcı
Eski Formatör

Adana şu an şaşırmış durumda başka bir şey diyemiyorum. Aklım mantığım almıyor. Ne düşünüyorlar bileniniz var mı? Eğer eğitimi düşünüyorlarsa bizi ne olarak görüyorlar?

16-01-2008 08:10 PM
basbag
Uzman Formatör

2 aydır aynı şeyleri söylüyoz mehmetyardımcı hocam şaşırmışlar ve saçmalamışlar. buraya yazıyoz aylardır hiç bir yetkili okumuyor mu bu yazılanları biriside çıkıp ya kardeşim durum şundan ibaret demiyor. eğitim bunların umrunda mı ki, eğer umurlarında olsaydı bize yapılan bu haksız uygulamaları açıklayabilirdi. varsa yoksa koltuk sevdası ben artık bu saatten sonra bunu söylüyorum. ama şunu bilsinlerki o koltuk baki değil ben bu iptal olayını ve haksız uygulamaları mahkemeye verdim ve bu mahkemelerin devamı gelecek tazminat davasıda açacam sorumlular hakkında bize yapılan bu haksızlıkların cezasını elbette alacaklar. mahkemeyi kazandım deyip formatörlüğümü alıp göreve devam edeceğim gibi peşi sıra mahkeme açacağım. çarşamba günü bir mahkeme daha açtım kadrolu müdür yardımcılığı için verdiğim dilekçenin cevabına karşılık napalım burda o kadar nezaketle konuştuk bağırdık çağırdık sesimizi duyuramadık.

Herşeyi denerim ama yapabildiklerimi yaparım..
16-01-2008 08:40 PM
selson
Erken Emekli Formatör

Doğuda öğretmen açığının çok fazla olduğu illerde bile böyle bir uygulama yapılmayıp,sınıf yada branş öğretmeni demeden formatör görevlendirmeleri yapılmış ve yapılmaya devam etmektedir.

17-01-2008 10:09 AM
Sayfa (7): « İlk < Önceki 1 2 3 [4] 5 6 7 Sonraki > Son »
Cevap Gönder  Konu Gönder 

Yazdırılabilir Bir Versiyon Görüntüle
Bu Konuyu Bir Arkadaşına Gönder
Bu Konuya Üye Ol | Konuyu Favorilerime Ekle

Forum Geçişi
Forum istatistikleri
En Cok Görüntülenen KonularEn Cok cevaplanan KonularEn Son Cevaplan KonularSon konularEn Cok Mesaj Yazan ÜyeBugün En Cok Mesaj YazanlarEn Yeni üyelerEn Cok Görüntülenen ForumEn Cok İtibar Puanı Olan Üye
(59880 Görüntülemeler)

(50643 Görüntülemeler)

(32980 Görüntülemeler)

(27656 Görüntülemeler)

(26926 Görüntülemeler)

(178 Yanıtlar)

(143 Yanıtlar)

(127 Yanıtlar)

(78 Yanıtlar)

(64 Yanıtlar)

Kimse Yok

(12214 Konular ve 12317 Mesajlar)