Beinsports1 izle - websporlive.com Beinsports2 izle - websporlive.com Beinsports3 izle - websporlive.com Tivibuspor1 izle - websporlive.com Tivibuspor2 izle - websporlive.com Tivibuspor3 izle - websporlive.com SMARTSPOR (CANLI) izle - websporlive.com Webspor izle,websporlive,webspor,beinsports izle,tivibuspor izle,lig tv izle,maç yayını izle,taraftarium
Cevap Gönder  Konu Gönder 
Yozgat Çiçek
Yazar Mesaj
LegendLord
Süper Moderator
*****


Mesajlar: 1,482
Grup: Registered
Katılım: Aug 2012
Durum: Çevrimdışı


Mesaj: #1
Yozgat Çiçek

[img]http://www.yozgatcicekcilik.com.tr/uploads/5708630-adsiz.png[/img]

Yozgat Çiçek

İnsanların dünyası aslında çok narindir, bir çiçek kadar hassastır, kırılır hemen. Kimi zaman ufacık bir sözle, bir davranışlarla kırılan o kalpler yine kendisi kadar narin ve de bir o kadar hassas olan çiçeklerle hemen de onarılabilir. Fakat bazen çiçekler bile kurtaramaz bu durumu. Kırdığımız o kalbin farkında olmak veya kırdığımızda geri nasıl onaracağımızı bilmek, sevdiğimiz insanları kaybetmeme adına önemlidir.

[b][i]Çiçeklerin Dili[/i][/b]

Bizler çiçekler aracılığı ile gönlümüzden geçen fakat bir türlü söyleyemediğimiz o mesajları, kendimizi en iyi ifade etme yollarından bir tanesi olan çiçeklerle başarırız. Bazen söyleyemediğimiz o sevgi sözcüklerini, bazen de dilimizin bir türlü söyleyemediği o özür cümlelerini, bir çiçek sepetiyle kolaylıkla anlatı veririz. [b][i]Çiçekçi[/i][/b]lerde bunun farkındalar ki birbirinden renkli birbirinden güzel çiçeklerle donatırlar dükkânlarını.

[b][i]Doğal Güzellik[/i][/b]

Kendilerine haz doğal bir güzellikleri olan kokusu ve de renkleriyle sevginin en güzel ifade edilen şeklidir çiçekler. Bir sevgiliye sunulan bir sepet dolusu aşk yüklüdür. [url=http://www.yozgatcicekcilik.com.tr/][b][i]Yozgat çiçekçi[/i][/b][/url]lik olarak bu sepetler dolusu güzellik yüklü bir yürek dolusu sevda yüklü çiçekleri kapınıza kadar getirmekteyiz. Ülkemizde biraz yadırgansa da bir erkeğin çiçeklerle sevdiğine koşması, aslında bunu yadırgayan insanların kendi ayıbıdır bu. Ne yadırganacak bir durum vardır ortada ne de gülünecek. En mükemmel şeydir insanın sevdiğini göstermesi. [url=http://www.yozgatcicekcilik.com.tr/][b][i]Yozgat çiçek[/i][/b][/url] olarak bizlerde sizleri yanımızda görmekten ayrıca onur duyarız.

yozgatcicekcilik.com.tr

29-12-2015 09:21 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Cevap Gönder  Konu Gönder 

Yazdırılabilir Bir Versiyon Görüntüle
Bu Konuyu Bir Arkadaşına Gönder
Bu Konuya Üye Ol | Konuyu Favorilerime Ekle

Forum Geçişi
Forum istatistikleri
En Cok Görüntülenen KonularEn Cok cevaplanan KonularEn Son Cevaplan KonularSon konularEn Cok Mesaj Yazan ÜyeBugün En Cok Mesaj YazanlarEn Yeni üyelerEn Cok Görüntülenen ForumEn Cok İtibar Puanı Olan Üye
(64938 Görüntülemeler)

(52914 Görüntülemeler)

(36968 Görüntülemeler)

(29978 Görüntülemeler)

(28924 Görüntülemeler)

(178 Yanıtlar)

(143 Yanıtlar)

(127 Yanıtlar)

(78 Yanıtlar)

(64 Yanıtlar)

(12216 Konular ve 12319 Mesajlar)

(1166 Konular ve 1776 Mesajlar)

(819 Konular ve 834 Mesajlar)

(680 Konular ve 832 Mesajlar)

(410 Konular ve 703 Mesajlar)