Beinsports1 izle - websporlive.com Beinsports2 izle - websporlive.com Beinsports3 izle - websporlive.com Tivibuspor1 izle - websporlive.com Tivibuspor2 izle - websporlive.com Tivibuspor3 izle - websporlive.com SMARTSPOR (CANLI) izle - websporlive.com Webspor izle,websporlive,webspor,beinsports izle,tivibuspor izle,lig tv izle,maç yayını izle,taraftarium
Cevap Gönder  Konu Gönder 
Havadan Çekim
Yazar Mesaj
LegendLord
Süper Moderator
*****


Mesajlar: 1,482
Grup: Registered
Katılım: Aug 2012
Durum: Çevrimdışı


Mesaj: #1
Havadan Çekim

[img]http://www.adronepictures.com/wp-content/uploads/2015/09/Gap-%C5%9Eanl%C4%B1urfa-havaliman%C4%B1-havadan-video-%C3%A7ekimi.jpg[/img]

Havadan Çekim

Teknolojinin en son ürünü olan adronel kullanacak olan tecrübeli pilotlarımız çekim yapılacak olan alana geldiklerinde ilk olarak bir uçuş planı belirlemektedirler.  Gerekli olan yükseklik ve de sürat planlamaları yapıldıktan hemen sonra çekim için uçuşa geçiliyor.

Uzman pilotumuz tarafından uzaktan kontrol cihazı ile yönetilmekte olan cihaz 360° dönebilen kamerası ile [url=http://www.adronepictures.com/portfolio-item/gap-sanliurfa-havalimani-havadan-video-cekimi/][b][i]havadan video[/i][/b][/url] ve havadan fotoğraf çekimi yapabilmektedir.

Çekilen bütün görüntüleri canlı olarak izlemekte olan pilot uçuş anında gerekli olan bütün değişiklikleri cihaz havadayken yapabiliyor.

[b][i]Çekim Alanlarımız Neler[/i][/b]

Yüksek kalitede [url=http://www.adronepictures.com/][b][i]havadan çekim[/i][/b][/url] imkânı ve de süratli uçuş kabiliyeti nedeniyle adrone hem endüstriyel hem de kişisel amaçlı olarak çekimler için en uygun olanıdır.

Bütün televizyon yapımlarında, sinema filmleri, reklam çekimleri, konser gibi görüntünün titreşimsiz ve en net biçimde olması gerektiği projelerde kusursuz olarak çekim yapmakta ve [b][i]havadan fotoğraf[/i][/b] almaktayız.

[b][i]Bize Ulaşın Hemen Çekime Başlayalım[/i][/b]

Bundan böyle sizin tek yapmanız gereken şey bize ulaşmaktır. Aklınızda oluşturduğunuz projeniz hakkında bize vereceğiniz o detaylı bilgilerin doğrultusunda size bir çekim ve de ödeme planı ulaştırılacaktır.

Cihazlarımız ile yapılacak olan çekimler konum ve de hava şartları, istenilen görüntü kalitesi, projenin uzunluğu ve de çeşitliliği, ham veya düzenlenmiş görüntü taleplerine göre değişkenlik gösterebileceğinden dolayı her projeyi özel olarak titizlikle değerlendiriyoruz. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

adronepictures.com

14-01-2016 05:46 AM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Cevap Gönder  Konu Gönder 

Yazdırılabilir Bir Versiyon Görüntüle
Bu Konuyu Bir Arkadaşına Gönder
Bu Konuya Üye Ol | Konuyu Favorilerime Ekle

Forum Geçişi
Forum istatistikleri
En Cok Görüntülenen KonularEn Cok cevaplanan KonularEn Son Cevaplan KonularSon konularEn Cok Mesaj Yazan ÜyeBugün En Cok Mesaj YazanlarEn Yeni üyelerEn Cok Görüntülenen ForumEn Cok İtibar Puanı Olan Üye
(64938 Görüntülemeler)

(52914 Görüntülemeler)

(36968 Görüntülemeler)

(29978 Görüntülemeler)

(28923 Görüntülemeler)

(178 Yanıtlar)

(143 Yanıtlar)

(127 Yanıtlar)

(78 Yanıtlar)

(64 Yanıtlar)

(12216 Konular ve 12319 Mesajlar)

(1166 Konular ve 1776 Mesajlar)

(819 Konular ve 834 Mesajlar)

(680 Konular ve 832 Mesajlar)

(410 Konular ve 703 Mesajlar)