Beinsports1 izle - websporlive.com Beinsports2 izle - websporlive.com Beinsports3 izle - websporlive.com Tivibuspor1 izle - websporlive.com Tivibuspor2 izle - websporlive.com Tivibuspor3 izle - websporlive.com SMARTSPOR (CANLI) izle - websporlive.com Webspor izle,websporlive,webspor,beinsports izle,tivibuspor izle,lig tv izle,maç yayını izle,taraftarium
Cevap Gönder  Konu Gönder 
Özel Direksiyon Eğitimi
Yazar Mesaj
LegendLord
Süper Moderator
*****


Mesajlar: 1,482
Grup: Registered
Katılım: Aug 2012
Durum: Çevrimdışı


Mesaj: #1
Özel Direksiyon Eğitimi

[img]http://i.hizliresim.com/RogogY.jpg[/img]

Özel Direksiyon Eğitimi

[url=http://www.direksiyonogreniyorum.com/direksiyon-dersi-programimiz/][b][i]Direksiyon eğitimi[/i][/b][/url] oldukça talep gören bir hizmet. Bu sayede araç kullanımı konusunda uzmanlaşabilir kendinize güveninizi oluşturabilirsiniz. Konusunda uzman eğitimciler tarafından verilen bu hizmet oldukça makul ücretler karşılığında verilmektedir.

İster ehliyet alma döneminde direksiyon sınavından geçmek için olsun isterse ehliyetinizi aldıktan sonra daha iyi araba kullanmak isteyin bu dersler size oldukça fayda sağlayacaktır.

Kapınızda araba var ama kullanmaya cesaret edemiyor musunuz ? Çözüm direksiyon eğitimi veren kurumuzu tercih etmek kadar kolay.

[b][i]Direksiyon dersi[/i][/b]

[b][i]Direksiyon dersi[/i][/b] almak için seçebileceğiniz bir çok kişi ya da kurum bulunmaktadır. Tercih yaparken şahıslardan ziyade onay belgeleri olan kurumları tercih etmeniz sizin karınıza olacaktır.

Trafik fobisini aşmanın en iyi yolu bol pratik yapmaktan geçiyor. Sizlerde yanınızda uzman eğitmenler olduğu için bu korkudan en kısa sürede kurtulabilirsiniz. Şehir içi trafiğinde telaş yapmadan araba kullanmak oldukça önemlidir. Ancak böylelikle can güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.

[b][i]Özel direksiyon dersi[/i][/b]

Birçok kurum [b][i]özel direksiyon dersi[/i][/b] almanızı sağlayacak alt yapıyı sizler için hazırlamıştır. Size ders için tahsis edeceğimiz özel araçlarla uzmanlaştıktan sonra uygun görüldüğü takdirde kendi araçlarınızla da eğitime devam edebilirsiniz.

Direksiyon seviyenizi makul ücretler karşılığında artırarak güvenli bir sürüş deneyimi yaşamanızı sağlıyoruz. Sizin ve sevdiklerinizin can güvenliği için kendinize tam güvenmeden trafiğe çıkmamanız gerekmekte.

Donanımlı bir şekilde araç kullanarak hem kendi canınızı hem de başkalarının can güvenliğini tehlikeye atmazsınız.

Site: http://www.direksiyonogreniyorum.com/

direksiyonogreniyorum.com

20-01-2016 06:44 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Cevap Gönder  Konu Gönder 

Yazdırılabilir Bir Versiyon Görüntüle
Bu Konuyu Bir Arkadaşına Gönder
Bu Konuya Üye Ol | Konuyu Favorilerime Ekle

Forum Geçişi
Forum istatistikleri
En Cok Görüntülenen KonularEn Cok cevaplanan KonularEn Son Cevaplan KonularSon konularEn Cok Mesaj Yazan ÜyeBugün En Cok Mesaj YazanlarEn Yeni üyelerEn Cok Görüntülenen ForumEn Cok İtibar Puanı Olan Üye
(64899 Görüntülemeler)

(52877 Görüntülemeler)

(36908 Görüntülemeler)

(29943 Görüntülemeler)

(28897 Görüntülemeler)

(178 Yanıtlar)

(143 Yanıtlar)

(127 Yanıtlar)

(78 Yanıtlar)

(64 Yanıtlar)

(12216 Konular ve 12319 Mesajlar)

(1166 Konular ve 1776 Mesajlar)

(680 Konular ve 832 Mesajlar)

(817 Konular ve 832 Mesajlar)

(409 Konular ve 702 Mesajlar)