Beinsports1 izle - websporlive.com Beinsports2 izle - websporlive.com Beinsports3 izle - websporlive.com Tivibuspor1 izle - websporlive.com Tivibuspor2 izle - websporlive.com Tivibuspor3 izle - websporlive.com SMARTSPOR (CANLI) izle - websporlive.com Webspor izle,websporlive,webspor,beinsports izle,tivibuspor izle,lig tv izle,maç yayını izle,taraftarium
Cevap Gönder  Konu Gönder 
Elektronik Sigara
Yazar Mesaj
seoptimizasyon
Süper Moderator
*****


Mesajlar: 190
Grup: Registered
Katılım: May 2016
Durum: Çevrimdışı


Mesaj: #1
Elektronik Sigara

[IMG]https://www.esigaramvip.com//images/logo.png[/IMG]
Sigara günlük hayatta kullandığı tütün maddesidir.  [URL=http://www.esigaramvip.com/]e-Sigara[/URL] içerisinde bulunduğu maddeler ne kadar zararlı olsa da kullanımı hep yaygınıdır. Sigara içmeyi azaltamıyorsanız ve zararı birazcık da olsa hafifletmek istiyorsanız belirli alternatif yolları bulunmaktadır.
Sigara kullanımı azaltmak ve maddi açıdan da kısmak düşüncesiyle birçok insan elektronik sigara kullanımına başlamıştır.  [URL=http://www.esigaramvip.com/]Elektronik sigara[/URL] , tütün dumanına duyulmuş olan bağımlılıktan kurtarmak ve zararlarını azalmak için kullanılan elektronik bir cihazdır. Bu cihaz normal sigara gibi üstünüze koku bulaştırmaz. Bununla birlikte ellerde ve dişlerde koku ya da sararma yapmaz. Bu cihaz kullanımında çevrenizdeki insanları rahatsız etmez. Elektronik sigara temel olarak bir batarya sitemi ile ve atomizer düzenekten oluşmaktadır. Atomizer içerisinde bulunan aromalı sıvı sayesinde buhar halinde dönüşmektedir. Bu elektronik sigaranın en önemli şeylerdir bulunmuş olan sıvılardır. Elektronik sigarasında sıvıyı doldururken kartuş veya tank içerisinde doldurduğunuz elektronik sigara likit sıvıları atomizer sayesinde buhar haline dönüştürmektedir. [URL=http://www.esigaramvip.com/]e-likit[/URL], gliserin ana maddesinin oluşturmuş olduğu aroma ve nikotin ile bütünleşmiş e-sigara saf maddesidir.
Sigara zararları oldukça çoktur. Ama hala devam ediyor ve bir yandan da zararlarını hafifletmek istiyorsanız elektronik sigara normal sigara içinde buluna zararlı maddeleri içinde bulundurmaz. ve günlük yaşamız da normal sigara kadar sizlere zararı bulunmaz. içeresinde bulunan sıvılar yardımıyla buhar oluşumunu sağlayan bir tür elektronik alet olarak kullanılmaktadır.

13-12-2017 01:15 AM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Cevap Gönder  Konu Gönder 

Yazdırılabilir Bir Versiyon Görüntüle
Bu Konuyu Bir Arkadaşına Gönder
Bu Konuya Üye Ol | Konuyu Favorilerime Ekle

Forum Geçişi
Forum istatistikleri
En Cok Görüntülenen KonularEn Cok cevaplanan KonularEn Son Cevaplan KonularSon konularEn Cok Mesaj Yazan ÜyeBugün En Cok Mesaj YazanlarEn Yeni üyelerEn Cok Görüntülenen ForumEn Cok İtibar Puanı Olan Üye
(61881 Görüntülemeler)

(51775 Görüntülemeler)

(34268 Görüntülemeler)

(28524 Görüntülemeler)

(27674 Görüntülemeler)

(178 Yanıtlar)

(143 Yanıtlar)

(127 Yanıtlar)

(78 Yanıtlar)

(64 Yanıtlar)

(12214 Konular ve 12317 Mesajlar)

(1161 Konular ve 1771 Mesajlar)

(680 Konular ve 832 Mesajlar)

(780 Konular ve 795 Mesajlar)

(407 Konular ve 700 Mesajlar)