Beinsports1 izle - websporlive.com Beinsports2 izle - websporlive.com Beinsports3 izle - websporlive.com Tivibuspor1 izle - websporlive.com Tivibuspor2 izle - websporlive.com Tivibuspor3 izle - websporlive.com SMARTSPOR (CANLI) izle - websporlive.com Webspor izle,websporlive,webspor,beinsports izle,tivibuspor izle,lig tv izle,maç yayını izle,taraftarium
Cevap Gönder  Konu Gönder 
İnkjet Kodlama Hangi Amaçlar İçin Kullanılır?
Yazar Mesaj
lovetography
Uzman Formatör
****


Mesajlar: 88
Grup: Registered
Katılım: Apr 2016
Durum: Çevrimdışı


Mesaj: #1
İnkjet Kodlama Hangi Amaçlar İçin Kullanılır?

Günümüzde yaygın olarak kullanılmakta olan inkjet kodlama sistemleri mürekkep püskürtmeli cihazlardır. Hazırlanmış olan ürünlerin üzerindeki ambalajlar için ürüne ait bilgilerin girmesini sağlamaktadır. Üretim tarihi, son kullanma tarihi, seri numarası, parti numarası, logo ya da grafik gibi pek çok farklı içeriğin barkot baskılama işlemleriyle uygulanmasını sağlayan cihazlardır. Kolay kullanım imkanı sağlaması nedeniyle geniş kullanım alanına sahiptir. Birbirinden farklı sektörlerde yapılan üretimlerin ardından ürünlere ait bilgilerin basılması için kullanılmaktadır.

Sabit ya da değişken bilgiler üzerinden yapılacak olan uygulamalar özellikle kullanacak olan firmaların pazardaki kalitesini arttırmaktadır. İstenilen her alanda rahatlıkla kullanacaklar [url=http://www.kodmak.com.tr/inkjet-kodlama]inkjet kodlama[/url] cihazları özellikle yapılacak olan uygulamanın kısa süre içerisinde yapılmasını sağlamaktadır. Mürekkep püskürtmeli sistemler üzerinden çalışan bu cihazlar girilen bilgilerin uygulanmasını sağlamaktadır. Bu nedenle özellikle değişken ya da sabit bilgiler üzerinden yapılacak uygulamalar için kullanıcılar en uygun seçeneği tercih edebilirler.

[b]İnkjet Kodlama Kullanımı [/b]
Geniş kullanım alanına sahip olan inkjet kodlama sistemleri ürünlere ait bilgilerin yanı sıra özellikle logo veya grafik gibi pek çok farklı uygulamanın da ambalajlar üzerine işlenmesini sağlamaktadır. Baskılama yöntemiyle yapılacak olan çalışmalar kısa süre içerisinde ürüne ait bütün bilgilerin ambalajlar üzerine kodlanmasını sağlamaktadır. Kolay uygulama imkanı sağlaması nedeniyle farklı sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Günümüz teknolojisine sahip olan bu cihazlar markanızın pazardaki kalitesini arttırmaktadır.

26-12-2017 12:29 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Cevap Gönder  Konu Gönder 

Yazdırılabilir Bir Versiyon Görüntüle
Bu Konuyu Bir Arkadaşına Gönder
Bu Konuya Üye Ol | Konuyu Favorilerime Ekle

Forum Geçişi
Forum istatistikleri
En Cok Görüntülenen KonularEn Cok cevaplanan KonularEn Son Cevaplan KonularSon konularEn Cok Mesaj Yazan ÜyeBugün En Cok Mesaj YazanlarEn Yeni üyelerEn Cok Görüntülenen ForumEn Cok İtibar Puanı Olan Üye
(59688 Görüntülemeler)

(50405 Görüntülemeler)

(32742 Görüntülemeler)

(27450 Görüntülemeler)

(26852 Görüntülemeler)

(178 Yanıtlar)

(143 Yanıtlar)

(127 Yanıtlar)

(78 Yanıtlar)

(64 Yanıtlar)

Kimse Yok

(12214 Konular ve 12317 Mesajlar)

(1155 Konular ve 1765 Mesajlar)

(679 Konular ve 831 Mesajlar)

(736 Konular ve 751 Mesajlar)

(399 Konular ve 692 Mesajlar)