Beinsports1 izle - websporlive.com Beinsports2 izle - websporlive.com Beinsports3 izle - websporlive.com Tivibuspor1 izle - websporlive.com Tivibuspor2 izle - websporlive.com Tivibuspor3 izle - websporlive.com SMARTSPOR (CANLI) izle - websporlive.com Webspor izle,websporlive,webspor,beinsports izle,tivibuspor izle,lig tv izle,ma yayn izle,taraftarium
Cevap Gnder  Konu Gnder 
Pleksi İle Bir Dünya Yaratmak Morpleksi.com İçin Tasarımın Adı
Yazar Mesaj
seoptimizasyon
Sper Moderator
*****


Mesajlar: 190
Grup: Registered
Katlm: May 2016
Durum: evrimd


Mesaj: #1
Pleksi İle Bir Dünya Yaratmak Morpleksi.com İçin Tasarımın Adı

[IMG]https://i.hizliresim.com/XPNvY3.png[/IMG]
[URL=http://www.morpleksi.com/]Pleksi İstanbul[/URL] bölgesinde kullanım açısından gittikçe daha çok yaygınlaşıyor. Pleksi plastik bir malzemedir. Saydam, yarı saydam, renkli ve renksiz birçok seçeneği vardır. Görünüş olarak cama benzer. Plastik bir cam olduğu söylenebilir. Piyasa da birçok ad ile anılır. En çok bilinen ismi akriliktir. Kolay işlenebilir, delinebilir olması birçok şekle girebilmesini sağlar. Bu işleme kolaylığı pleksi ürünlerden yapılan ürünlerin ve kullanım alanlarının çeşitliliğini arttırır. Isıtıldığında kolayca şekil alır. Camdan daha dayanıklı olması ve kırılma riskinin daha az olması nedeniyle bir alanda daha kullanışlı hale gelir. Yapı olarak ısıya çok fazla dayanıklı değildir. Kullanılacak alanlar da ve ürünler de bu özelliğe dikkat etmekte fayda var.
Pleksinin Özellikleri
Kırılması zordur. Bu nedenle kesici, delici olma riski yoktur. Işık geçirgenliği fazladır. Dayanıklı bir üründür. Plastik ürünler gibi sıcak ortamlarda gevşeyip soğuk ortamlarda sıkılaşmaz; formunu kolaylıkla korur. Kolayca şekil aldığı, kesildiği kısacası kolay olarak işlendiği için ürünleri yaparken fire verme durumu minimum seviyededir. Hafiftir kullanım kolaylığı sağlar. Kaliteli bir şekilde işlendiğinde yükleri sorunsuz taşır. Deformasyona uğrama ihtimali plastik, cam gibi malzemelere oranla daha azdır.
Kullanım Alanları
Aslında kullanım alanlarını sınırlandırılmak çok kolay değil. Aklınıza gelen birçok ürün de ve alan da pleksi ürünlerden yararlanabilirsiniz. Morpleksi.com bu çeşitliliğini bünyesinde fazlasıyla bulunduruyor. Kozmetik stantlarında, aydınlatma çeşitlerinde, dekorasyon malzemelerinde, dergilik, isimlik gibi ürünlerde sıkça pleksi malzemeden yararlanılıyor. Mağazalarda birçok ürünün sergilendiği stantlar da çoğunlukla pleksi. Örneğin pleksi fanus birçok çeşidiyle ürün sergileme, ev dekorasyonu, saklama kaplarında kullanılır. Aynı zamanda laboratuar gibi tıbbi mekanlar da kullanılan ürünlerde de bu malzemeden yararlanılır. Mağazalarda gördüğümüz tabelalarda da mevsim dayanıklılığı, işleme kolaylığı sebebiyle sıkça kullanılır.
Pleksi Ürün Fiyatları
Genellikle levha şeklinde farklı ebatlarda satılırlar. 10 liradan başlayan fiyatlarıyla uygun bir üründür. Pleksi fanus bu sebeple mağazalarda ürün teşhir etmek için sıklıkla kullanılır. Morpleksi.com sitesinde ürünün işlenmiş ve kullanıma hazır halleri de bulunur. Kullanım alanlarının örneklerini internetten bulup uygun fiyata levhalar satın alarak işleterek istediğiniz forma sokabilirsiniz.

08-03-2018 07:56 PM
Tm Mesajlarn Bul Alnt Yaparak Cevapla
Cevap Gnder  Konu Gnder 

Yazdrlabilir Bir Versiyon Grntle
Bu Konuyu Bir Arkadana Gnder
Bu Konuya ye Ol | Konuyu Favorilerime Ekle

Forum Geii
Forum istatistikleri
En Cok Grntlenen KonularEn Cok cevaplanan KonularEn Son Cevaplan KonularSon konularEn Cok Mesaj Yazan yeBugn En Cok Mesaj YazanlarEn Yeni yelerEn Cok Grntlenen ForumEn Cok tibar Puan Olan ye
(65797 Grntlemeler)

(53415 Grntlemeler)

(37661 Grntlemeler)

(30492 Grntlemeler)

(29398 Grntlemeler)

(178 Yantlar)

(143 Yantlar)

(127 Yantlar)

(78 Yantlar)

(64 Yantlar)

Kimse Yok

(12217 Konular ve 12320 Mesajlar)

(1172 Konular ve 1782 Mesajlar)

(858 Konular ve 873 Mesajlar)

(680 Konular ve 832 Mesajlar)

(679 Konular ve 741 Mesajlar)