Beinsports1 izle - websporlive.com Beinsports2 izle - websporlive.com Beinsports3 izle - websporlive.com Tivibuspor1 izle - websporlive.com Tivibuspor2 izle - websporlive.com Tivibuspor3 izle - websporlive.com SMARTSPOR (CANLI) izle - websporlive.com Webspor izle,websporlive,webspor,beinsports izle,tivibuspor izle,lig tv izle,maç yayını izle,taraftarium
Cevap Gönder  Konu Gönder 
Teknolojiden Sorumlu Müdür Yardımcılığı
Yazar Mesaj
guler1970
Bilgisayar Koordinatörü
*

Grup: Registered
Durum: Çevrimdışı

Teknolojiden Sorumlu Müdür Yardımcılığı

Arkadaşlar  ben farklı bir konuya değinmek istiyorum. Artık bütün okullarda bilgisayar sınıfları var. Niçin 15 Mart 1993 - 2378 Sayılı Tebliğler Dergisindeki  20. Madde (Madde 20 – Bilgisayar laboratuvarı bulunan okullara ilave müdür yardımcısı kadrosu verilir ve bilgisayar koordinatör öğretmeni müdür yardımcısı olarak görevlendirilir) devreye sokulmuyor. Bence daha verimli ve harika olurdu. Ne dersiniz? Biraz da bu konuları mı gündeme getirsek acaba…

28-09-2007 02:33 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
ibrahimceyran
Bilgisayar Koordinatörü
*

RE: Teknolojiden Sorumlu Müdür Yardımcılığı

Evet o benim.(guler1970) Şimdi arkadaşlar  ben farklı bir konuya değinmek istiyorum. Artık bütün okullarda bilgisayar sınıfları var. Niçin 15 Mart 1993 - 2378 Sayılı Tebliğler Dergisindeki  20. Madde (Madde 20 – Bilgisayar laboratuvarı bulunan okullara ilave müdür yardımcısı kadrosu verilir ve bilgisayar koordinatör öğretmeni müdür yardımcısı olarak görevlendirilir) devreye sokulmuyor. Bence daha verimli ve harika olurdu. Ne dersiniz? Biraz da bu konuları mı gündeme getirsek acaba…

28-09-2007 03:14 PM
ingilizceci
format yemiş formatör

arkadaşım formatörlük ilk ortaya çıktığında müdür yardımcılığı kadrosu da veriliyordu ancak şunu da unutmamalısın:
formatörlüğün yanısıra idari işleri de yapmak zorunda kalırsın, ki zamanında çekilen sıkıntılardan birisiydi bu.
ama yine de meraklıysan, sen bilirsin Smile

28-09-2007 04:08 PM
shane_adana
Üye
**

ingilizceci Yazılan:
arkadaşım formatörlük ilk ortaya çıktığında müdür yardımcılığı kadrosu da veriliyordu ancak şunu da unutmamalısın:
formatörlüğün yanısıra idari işleri de yapmak zorunda kalırsın, ki zamanında çekilen sıkıntılardan birisiydi bu.
ama yine de meraklıysan, sen bilirsin Smile

Sayın "ingilizceci" arkadaşıma katılıyorum. Mevcut işimiz oldukça yoğun birde idari konularla boğuşmak sıkıntı yaratır. müdür yardımcılığı kadrosu da verilirsede bir süre sonra sadece bu görev üzerimizde kalır. formatörlük te elden gider.

29-09-2007 11:26 AM
ibrahimceyran
Bilgisayar Koordinatörü
*

Katkınızdan dolayı teşekkürler sayın hocam. Ben "Teknolojiden Sorumlu" ifadesini özellikle kullandım. Ama size de katılıyorum. Yarın böyle bir görev verildiğinde "Herşeyden Sorumlu" olma ihtimalini de göz önünde bulundurmak lazım. Fakat günümüzde sırf bu alanda faaliyet yürüten idari kadroların olması lazım bence. Çünkü bütün okullarda BTS ye ağırlık verilmekte.  Belki böyle bir görev verildiğinde görev dağılımını da iyi düşünürler ve planlarlar.  Ama yine de işi şansa bırakmamak gerekir. Size de katılıyorum. Bekleyelim görelim. Teşekkürler.

01-10-2007 12:15 PM
gokhan01
Eski Formatör
**

bende güler hocama katılıyorum. yarın okulunuza bilgisayar öğretmeni verildiği zaman formatörlük falan kalmayacak hiç birinizde. ya teknolojiden sorumlu md. yardımcılığı yada formatör kadrosu verilmesi daha mantıklı. eğer işiniz teknolojiden sorumlu md. yardımcılığıysa sadece o işi yaparsınız. diğer işler ise size bağlı okul idaresine baştan taviz vermezseniz diğer işleri sizin üzerinize yıkamazlar. ama ben yine de formatör kadrosundan yanayım.

Gökhan İyier
Vakıfbank İlköğretim Okulu
Müzik Öğretmeni
Eski Bilişim Teknolojileri Formatörü
01-10-2007 02:28 PM
ibrahim
Formator

Şu anki yetki ve sorumluluklarımızla müdür yardımcılığı kadrosu olabilir. En azından sürekli başvuru yapıp görev yanilemek ve beklemek zorunda kalmayız.

02-10-2007 10:05 AM
Cevap Gönder  Konu Gönder 

Yazdırılabilir Bir Versiyon Görüntüle
Bu Konuyu Bir Arkadaşına Gönder
Bu Konuya Üye Ol | Konuyu Favorilerime Ekle

Forum Geçişi
Forum istatistikleri
En Cok Görüntülenen KonularEn Cok cevaplanan KonularEn Son Cevaplan KonularSon konularEn Cok Mesaj Yazan ÜyeBugün En Cok Mesaj YazanlarEn Yeni üyelerEn Cok Görüntülenen ForumEn Cok İtibar Puanı Olan Üye
(66186 Görüntülemeler)

(53612 Görüntülemeler)

(37990 Görüntülemeler)

(30857 Görüntülemeler)

(29695 Görüntülemeler)

(178 Yanıtlar)

(143 Yanıtlar)

(127 Yanıtlar)

(78 Yanıtlar)

(64 Yanıtlar)

(12217 Konular ve 12320 Mesajlar)

(1173 Konular ve 1783 Mesajlar)