Beinsports1 izle - websporlive.com Beinsports2 izle - websporlive.com Beinsports3 izle - websporlive.com Tivibuspor1 izle - websporlive.com Tivibuspor2 izle - websporlive.com Tivibuspor3 izle - websporlive.com SMARTSPOR (CANLI) izle - websporlive.com Webspor izle,websporlive,webspor,beinsports izle,tivibuspor izle,lig tv izle,maç yayını izle,taraftarium
Cevap Gönder  Konu Gönder 
Sayfa (18): « İlk [1] 2 3 4 5 Sonraki > Son »
Formatör Öğretmen Görevlendirme İptali
Yazar Mesaj
akavran
Uzman Formatör

Grup: Registered
Durum: Çevrimdışı

Formatör Öğretmen Görevlendirme İptali

Arkadaşlar 16.11.2007 tarihli "Görevlendirme İptali" ile ilgili yazı hakkında bir bilgisi olan var mı? Böyle bir kararın alınmasını sağlayan etken ne olabilir? Madem bu karar alınacaktı bizi neden görevlendirdiler; hem biz hem öğrencilerimiz neden mağdur duruma düşürüldük?
    Zeynel Hocamın bu konuda bilgisi varsa bizi aydınlatsın.
    Saygılar...

22-11-2007 06:40 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
zgirente
Yönetici

Grup: Administrators

RE: Formatör Öğretmen Görevlendirme İptali

Sayın Hocam bende şimdi öğrendim.
Konu hakkında yarin gerekli bilgileri edindikten sonra net bir açıklama yapabilirim.

İNSAN DÜŞÜNDÜĞÜ KADAR GÜÇLÜ, İNANDIĞI KADAR DEĞERLİDİR.
22-11-2007 07:02 PM
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
gunes01
Formator

Sayın Hocam, aynı durum benim de başımda.
ne olacak bu memleketin hali böyle?

Anlamadığım neden sadece 37 kişinin görevlendirmesi iptal edilmiştir.
diğer okullurda öğretmen açığı oluşmamış mı? eğitim öğretim aksar kanaati oluşmamış mı?
Saygılar Selamlar...

...:::BU NE PERHİZ, BU NE LAHANA TURŞUSU:::...

22-11-2007 07:25 PM
kılıç kenan
Formator

ARKADAŞLAR, ANLADIĞIM KADARI İLE FORMATÖR OLARAK GÖREVLENDİRİLEN ARKADAŞLARIN  YERİNE ÜCRETLİ ÖĞRETMEN GÖREVLENDİRİLMİŞSE BU ARKADAŞLARIN ONAYLARI İPTAL OLMUŞ.

22-11-2007 08:11 PM
serdarforum
Gönüllerin Formatörü

Question  RE: Formatör Öğretmen Görevlendirme İptali

akavran Yazılan:
    Arkadaşlar 16.11.2007 tarihli "Görevlendirme İptali" ile ilgili yazı hakkında bir bilgisi olan var mı?

Arkadaşlar bu yazıdan ve formatörlüğü iptal edilen kişilerin isim listesi elinde olan var mı? Bizler nereden indirip bakabiliriz...

Bu Mesaj 22-11-2007 08:32 PM değiştirilmiştir. Değiştiren... : serdarforum.

22-11-2007 08:30 PM
akavran
Uzman Formatör

Arkadaşlar, yerine ücretli öğretmen geldiği halde görevlendirmesi devam eden arkadaşlarımız var. Buna mukabil sınıf öğretmenine ihtiyacı olmayan ve hatta norm fazlası olan benim gibiler de var. Dolayısıyla gerekçeyi çok merak ediyorum. En azından gerekçe bu ise okul müdürlerine sorulup öyle iptal edilmeli. Lalettayin görev iptali olmamalı.

Ayrıca fısıltı gazetesinin yaydığı gerekçe doğru ise 37 öğretmenin dışında kalanlar formatör olunca yerleri nasıl oluyorda boşalmıyor.

Konuyla ilgili yazı ilçenin sitesinde yayımlandı, Serdarforum arkadaşım.

22-11-2007 10:47 PM
ihsanunal
Administrator

Grup: Administrators

Yazı yüreğir meb den indirilmiştir.

Eklenmiş Dosyalar
.pdf File  35407.pdf (Boyut: 90.37 KB / Downloadlar: 157)

"Büyük beyinler fikirleri, orta beyinler olaylari, küçük beyinler ise kisileri konusur."   HYMAN RICKOVER      "Öyle horozlar vardir ki, öttükleri için günesin dogdugunu sanirlar."   H.DUNANT
22-11-2007 11:13 PM
serdarforum
Gönüllerin Formatörü

akavran Yazılan:
Buna mukabil sınıf öğretmenine ihtiyacı olmayan ve hatta norm fazlası olan benim gibiler de var. Dolayısıyla gerekçeyi çok merak ediyorum.
Konuyla ilgili yazı ilçenin sitesinde yayımlandı, Serdarforum arkadaşım.

Ahmet Hocam yazıyı indirdim... Listede benim adımda var... Gerekçeleri görevlendirme yapıldığından öğretmen açığı oluşuyormuş eğitim öğretim aksıyormuş... iyi de bizim okulda yerimize hemen gönderilen sınıfı alan oldu ve eminim sizde de böyledir...

Bu durumda okullarda nasıl açık oluşmuş oluyor ve eğitim aksıyor... Ben anlamış değilim... Aynı durumda olan arkadaşlar peki siz anlaya bildiniz mi? Bakalım ne olacak...

Not: Zaten kadrolu değildik kurs dönemi her an sınıfa dönme durumu olduğunu akıldan çıkarmamak gerektiğini arkadaşlara söylüyordum. Sadece çok hızlı oldu... O kadar...

Kolay Gelsin...

Bu Mesaj 23-11-2007 12:03 PM değiştirilmiştir. Değiştiren... : serdarforum.

23-11-2007 11:44 AM
özkanergün
Formator

VATAN SAĞOLSUN ARKADAŞLAR.Bence mahkeme yolu açık .Yazın kurs kışın görevlendirme iptali.VALLAHİ HELAL OLSUN.

23-11-2007 03:32 PM
basbag
Uzman Formatör

24 kasım öğretmenler gününde bizlere valiliğin hediyesi oldu. aynı durum benimde başımda yeşilevler ilköğretim okulunda sınıf öğretmeniyim. sınıf öğretmeni olan formatör arkadaşların yerlerine geçici yada ücretli öğretmen verilmişti. birçok okul müdüründen bu konuda şikayet gelmiş eğitim öğretim aksıyormuş. benim anlamadığım bu durum branş öğretmenleri içinde geçerli branş öğretmenlerin yerlerine de geçici yada sözleşmeli öğretmenler verildi. aynı durum okullarda geçici olarak görev yapan müdür yardımcıları içinde geçerli madem sınıf öğretmenleri formatör olamayacaktı neden kursa aldılar ve geçici görevlerimiz vali oluruyla okullarımızda göreve başladık. şimdilik çözüm yolu olarak aklıma gelenler:
1- Milli Eğitim Bakanlığı egitek bilişim formatörleri bölümünde iletişim yerine mağduriyetimiz hakkında mail atmak.
2- Önce Milli Eğitim Müdürümüzle görüşmek sonuç alınmazsa Adana Valiliğine durumuzu arz etmek,
3- Sendikalarımızı devreye sokmak (ben yarın kendi sendikama gidip bu konuyla ilgili basın açıklaması yaptıracam)
4- Yasal olarak mahmekmeye vereceğiz (sendika avukatı ile görüştüm dava açılabilir dedi)

değerli eğitici ve okul formatörü arkadaşlar sorun hepimizin sorunu biz örgütlenmezsek birlikte hareket etmezsek hiç bir sorunumuzu halledemeyiz birlikten kuvvet doğar şiarıyla bütün formatör arkadaşlarımızı birlikte hareket etmeye çağırıyorum. kaldı ki sadece 37 arkadaşımızın formatörlükleri iptal edilmekle kalmayacak duyduğum kadarıyla bu iptallerin devamı gelecek.[b]

Herşeyi denerim ama yapabildiklerimi yaparım..
23-11-2007 04:02 PM
Sayfa (18): « İlk [1] 2 3 4 5 Sonraki > Son »
Cevap Gönder  Konu Gönder 

Yazdırılabilir Bir Versiyon Görüntüle
Bu Konuyu Bir Arkadaşına Gönder
Bu Konuya Üye Ol | Konuyu Favorilerime Ekle

Forum Geçişi
Forum istatistikleri
En Cok Görüntülenen KonularEn Cok cevaplanan KonularEn Son Cevaplan KonularSon konularEn Cok Mesaj Yazan ÜyeBugün En Cok Mesaj YazanlarEn Yeni üyelerEn Cok Görüntülenen ForumEn Cok İtibar Puanı Olan Üye
(49365 Görüntülemeler)

(46917 Görüntülemeler)

(25393 Görüntülemeler)

(23169 Görüntülemeler)

(22760 Görüntülemeler)

(178 Yanıtlar)

(107 Yanıtlar)

(99 Yanıtlar)

(64 Yanıtlar)

(55 Yanıtlar)

(12090 Konular ve 12193 Mesajlar)

(1034 Konular ve 1644 Mesajlar)