Beinsports1 izle - websporlive.com Beinsports2 izle - websporlive.com Beinsports3 izle - websporlive.com Tivibuspor1 izle - websporlive.com Tivibuspor2 izle - websporlive.com Tivibuspor3 izle - websporlive.com SMARTSPOR (CANLI) izle - websporlive.com Webspor izle,websporlive,webspor,beinsports izle,tivibuspor izle,lig tv izle,maç yayını izle,taraftarium
Cevap Gönder  Konu Gönder 
Sayfa (18): « İlk < Önceki 1 [2] 3 4 5 6 Sonraki > Son »
Formatör Öğretmen Görevlendirme İptali
Yazar Mesaj
maksude
Üye
**

Grup: Registered
Durum: Çevrimdışı

RE: Formatör Öğretmen Görevlendirme İptali

hepimize geçmiş olsun...ben de aynı konumdayım ahmet hocam....benim okulumda da öğretmen açığı yok.Okulumuzda şu an ücretli öğretmen görünüyor arkadaşın bir tanesi doğum izninde olduğu için...her şeyi güzel düşünen sayın hocalarım ,bizlerinde piskolojilerini  birazcık düşünerek hareket etseler sevinirdik...

23-11-2007 04:08 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
maksude
Üye
**

basbag hocam benim iletmek istediğim her konuyu yazmışsınız yüreğinize,kaleminize sağlık...çok teşekkür ederim.

23-11-2007 05:01 PM
cumaduymaz
Formator

arkadaşlar bu saçma ve onur kırıcı durum karşısında birlikte hareket etmeliyiz. bu son derece keyfi bir uygulama ve  mahkemelik. ayrıca göreve başladık başlayalı  yoğun bir şekilde çalışıyoruz. kimsenin bizi rencide etmeye hakkı yok. bu konuda sessiz kalmayalım.

23-11-2007 08:19 PM
özkanergün
Formator

Arkadaşlar listede benim adım yok ama milli eğitimin yapmış olduğu bu tuhaf uygulamayı anlamak mümkün olmasa gerek diye düşünüyorum. Madem bu kardeşlerimin bilgisayar formatörlükleri iptal edilecekti,peki kardeşim insana demezlermi neden bunlara yazın onca saat kurs verip formatör yaptınız.
     Yetmez bundan sonra alıması düşünülen formatörler sınıf öğretmeni sınıfından olmayacakmı.Biliyorsunuz bu iş büyük çoğunlukla sevilerek istiyerek,fedakarlık yapılarak yapılacak bir şey.
    Arkadaşlardan ÇOK ÖZÜR DİLEYEREK bir şey söylemek istiyorum.Milli Eğitim bizim gibi enayileri bir daha nerden bulacak.Diğer öğretmenler nasıl inanıp,güvenip kurslara katılacak.Yoksa ben enayi bulurum diyemi düşünüyor.Bakın benim asıl branşım Fen ve Teknoloji .Ama bilgisayar formatörlüğü yapıyorum ( hemde severek).Müdire hanım senin formatörlüğünü Ocak ayında onaylamayacağım ,kendi branşında görevlendireceğim demesine rağmen ,ben yinede bilgisayar formatörlüğü görevini istiyorum diye dilekçe verecektim.AMA ARTIK MİĞDEM BULANDI.Bu haksızlık karşısında görevlendirme istememeye karar verdim.BENİM GİBİ DÜŞÜNEN diğer BRANŞ arkadaşlarımın da milli eğitimin bu keyfi uygulamasını protesto ederek GÖREVLENDİRME İSTEMEYECEKLERİNİ ( ONURLU DAVRANACAKLARINI) , ve ayrıca okullardaki bilgisayar derslerine ek ders karşılığı dahi GİRMEYECEKLERİNİ düşünerek hepinize SAYGI ve SELAMLARIMI sunuyorum.

24-11-2007 12:06 AM
zgirente
Yönetici

Grup: Administrators

Sevgili arkadaşlar bakanlıktan bugün bir mail geldi kısaca;

Bakanlığımız Personel Genel Müdürlüğü tarafından yapılacak bir çalışmada değerlendirilmek üzere, 2007-2008 öğretim yılında Bilişim Teknolojisi sınıfı bulunan okullarda görevlendirilen ve henüz görevlendirilmemiş “Bilişim Teknolojisi Formatör öğretmenler”e ait bilgilere ihtiyaç duyulduğu bildirilmektedir.

Bu sebeple öncelikle ve ivedilikle ekteki "Excel" formatindaki formun eksiksiz doldurularak en geç 27.11.2007 Salı günü mesai bitimine kadar gönderilmesi gerekmektedir. Bu bilgiler daha sonra ayrıca resmi yazı ile de Genel Müdürlüğümüze gönderilecektir.

Milli Eğitim Bakanlığı
Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü
Strateji Geliştirme, Planlama ve Koordinasyon Dairesi Başkanlığı
İnsan Kaynakları Eğitimi Şube Müdürlüğü

İletişim:
Tel: 0312 2125084/ 9714

Eklenmiş Dosyalar
.rar File  formator.rar (Boyut: 37.47 KB / Downloadlar: 93)

İNSAN DÜŞÜNDÜĞÜ KADAR GÜÇLÜ, İNANDIĞI KADAR DEĞERLİDİR.

Bu Mesaj 24-11-2007 02:44 AM değiştirilmiştir. Değiştiren... : ihsanunal.

24-11-2007 12:17 AM
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
taylansel80
Uzman Formatör

sayın formatör arkadaşlarım
avatarımdaki olduğu gibi bu keyfi uygulamaya resmen gülüyorum.Her aşamada "ÜCRETLİ,SÖZLEŞMELİ"diye tutturan saygıdeğer büyüklerimiz şimdi çalışmak için onca çaba emek ve zaman harcayan bu arkadaşlara şurda 37 gün kala yaptıkları hiç hoş değil.
branşım ingilizce fazlasıyla ders alma,saat 12:00 da okuldan gitme ve hafta içi egzersiz yapma imkanım varken bu görevi seçtim.kendi adıma bu uygulamayı protesto edip ikinci dönem görevlendirme almayacağım.
anlaşılan şu ki SAHİPSİZİZ VESSELAM

KÖR CEHALET ÇİRKEFLEŞTİRİR İNSANLARI !!
SUSKUNLUĞUM ASALETİMDENDİR ..
HER LAFA VERECEK BİR CEVABIM VAR ...
LAKİN BİR LAFA BAKARIM LAF MI DİYE,
BİR DE SÖYLEYENE BAKARIM ADAM MI DİYE .
24-11-2007 10:56 AM
cumaduymaz
Formator

duyarlı arkadaşlara teşekkür ediyorum.
okulumdaki en iyi sınıf öğretmeniyken, ve iki yıl önce eksiksiz açılan bt sınıfı kermes deposu olarak kullanılırken, bt araçları okulun çeşitli birimlerinde çarçur edilirken, okulumda formatörlük için başka şartı tutan kimse yokken, sahiden yararlı olurum düşüncesiyle kursa katıldım. (yaz kursunda bir gün bile devamsızlık yapmadım) geçen haftaki donanım kursuna da katıldım(yine birgün bile devamsızlık yapmadım) şimdi bilgisayarı iyi bildiğiğimi iddia edebilirim. çünkü öğrenmek istedim ve öğrendim. okulumdaki tüm bilgisayarları çalışır hale getirdim. haftalık randevu çizelgesi hazırlayarak bt sınıfının verimli bir biçimde kullanılmasını sağladım. milli eğitimim hedeflediğinden de daha verimli olduğumu yine iddia ediyorum.
sınıfımı görmek isteyen arkadaşlar tekrar yağmalanmadan bu hafta gelip görsünler. zeynel hocamı da bekliyorum.
şimdi ise kapının dışına bırakıldık. hangimizim bir garantisi var. diğer arkadaşlar da her hangi bir zamanda aynı onur kırıcı durumla karşılaşabilirler.
ben öğretmenliğimi her koşulda yaparım. ama bu rezalete de sessiz kalamam.
sizlerin de sessiz kalmayacağınıza inanıyorum.
herkesin 24 kasımı kutlu olsun...

24-11-2007 01:12 PM
scihanker
Formator

bir insana bu kadar haksızlık yapılır.sene başından beri uğraş didin tam işleri yoluna koydum tüm bilgisayarlar çalışıyor de... bunu yapsınlar...basbağ hocam her türlü yasal mücadeleye varız.. bende araştırıp elimden geleni yapacam...

24-11-2007 04:38 PM
basbag
Uzman Formatör

zeynel hocam Milli Eğitim Bakanlığının maili ile formatörlük iptali ile ilgili ne gibi bir bağlantısı var bu konuyu açarsan sevinirim. Mağdur olan arkadaşlar telefon numaralarımızı alalım birlikte harket edelim. ben tel numaramı bırakıyorum.

ferhat başbağ yeşilevler ilköğretim okulu tel numaram: 0506 301 19 29

Herşeyi denerim ama yapabildiklerimi yaparım..
24-11-2007 07:04 PM
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
cumaduymaz
Formator

her türlü mücadele için

cuma duymaz
05052586695

necatibey i.ö okulu

24-11-2007 10:59 PM
Sayfa (18): « İlk < Önceki 1 [2] 3 4 5 6 Sonraki > Son »
Cevap Gönder  Konu Gönder 

Yazdırılabilir Bir Versiyon Görüntüle
Bu Konuyu Bir Arkadaşına Gönder
Bu Konuya Üye Ol | Konuyu Favorilerime Ekle

Forum Geçişi
Forum istatistikleri
En Cok Görüntülenen KonularEn Cok cevaplanan KonularEn Son Cevaplan KonularSon konularEn Cok Mesaj Yazan ÜyeBugün En Cok Mesaj YazanlarEn Yeni üyelerEn Cok Görüntülenen ForumEn Cok İtibar Puanı Olan Üye
(59105 Görüntülemeler)

(50151 Görüntülemeler)

(32247 Görüntülemeler)

(27217 Görüntülemeler)

(26626 Görüntülemeler)

(178 Yanıtlar)

(143 Yanıtlar)

(127 Yanıtlar)

(71 Yanıtlar)

(64 Yanıtlar)

Kimse Yok

(12198 Konular ve 12301 Mesajlar)