Beinsports1 izle - websporlive.com Beinsports2 izle - websporlive.com Beinsports3 izle - websporlive.com Tivibuspor1 izle - websporlive.com Tivibuspor2 izle - websporlive.com Tivibuspor3 izle - websporlive.com SMARTSPOR (CANLI) izle - websporlive.com Webspor izle,websporlive,webspor,beinsports izle,tivibuspor izle,lig tv izle,maç yayını izle,taraftarium
Cevap Gönder  Konu Gönder 
Junglebyte teach Türkçe Laboratuvar yönetim Programı
Yazar Mesaj
KARAYAKAR
Yeni Üye
*


Mesajlar: 1
Grup: Registered
Katılım: Dec 2007
Durum: Çevrimdışı


Mesaj: #1
Junglebyte teach Türkçe Laboratuvar yönetim Programı

Herkese selamlar,
Junglebyte Türkiye Ürün Müdürü olarak,
Programımıza gösterilen yoğun ilgiden ötürü hocalarıma teşekkür etmek istiyorum.
Arzu eden hocalarımız istekte bulundukları takdirde ücretsiz olarak 30 günlük demo sürümünü bilg. lab.larınıza yüklüyoruz. Demo sürümü tüm fonksiyonlara sahip sadece süre kısıtlamalıdır.

http://www.junglebyte.com.tr

Programımız milli eğitim bakanlığı tarafından onaylanmıştır.

BTS lab.larınızda güvenle kullanabileceğiniz bir üründiür.Benzer prog. ile yaşadığınız video yayını, ekran yayını problemleri yaşanmamaktadır. Lab. bulunan bilgisayar sayısı programın performansını hiç bir şekilde etkilememektedir.
100 bilg. üzerinde sorunsuz çalışan uygulamalarımız mevcuttur. Broadcast şeklinde yapılan yayın sayesinde ağınızda kaç tane bilgisayar olursa olsun performans değişmemektedir. Tüm öğrenciler senkronize bir şeklide görüntü alabilmektedir.
Bu özelliği ile konusunda dünyadaki en üstün programdır. Çok kolay, kullanışlı ve Türkçe arabirime sahiptir.

Programın crak'ini bulmanız imkansızdır. Crak motorları düzenli olarak yurtdışı ve yurt içinde taranmaktadır. Zaten aktivasyon sadece internet üzerinden yapılabilmektedir.
Lisans uygulaması oldukça esnektir. Lab. başına lisanslanmaktadır. Eklediğiniz öğrenci makinası başına ücret ödemezsiniz. 1 lisans alarak lab. içerisinde istediğiniz kadar öğrenci makinası ekleyebilirsiniz.

Programın bazı özellikleri....


Ekran yayını
Kendi ekranınızı bütün öğrenci ekranlarında yayınlayabilirsiniz . Öğrenciler yayınlanan ekranı görüntü kalitesi kaybına uğramadan gerçek zamanlı olarak izleyebilmektedir. Dilerseniz herhangi bir öğrenci ekranını da tüm sınıfa yayınlayabilirsiniz.
Video Yayını
Sunu ve videolarınızı görüntü kalitesi kaybına uğramadan öğrencilerinize izletebilirsiniz. Popüler video formatlarını canlı yayın akışı (local olmayan) şeklinde yayınlayabilirsiniz.
Ekran izleme
Kendi ekranınız üzerinde tüm öğrenci ekranlarını aynı anda gerçek zamanlı izleyebilir, müdahale edebilirsiniz. Bir çok ekranı aynı ekran üzerinde de takip edebilirsiniz.
Sınıf yerleşimi
Sınıf içerisindeki fiziksel öğrenci yerleşimini ekran üzerinde de simüle edebilir, öğrencilerinizi isim ve yerleşim düzeni simgeleri ile çok daha kolay takip edebilirsiniz.
İnternet Kilidi
Tüm internet uygulamalarını (Tarayıcı, Messenger, FTP) kilitleyebilir yada sadece izin verilen kaynaklara erişilebilmesini sağlayabilirsiniz.
Program kilidi
Öğrencilerinizin diğer çalışan programlarını kilitleyebilir, yada sadece izin verilen programların çalıştırılabilmesini program listesinden tanımlayabilirsiniz.
Donanım kilidi
Öğrencilerinizin CD-Sürücü, Disket, çıkarılabilir disk aygılarına erişimini kısıtlayabilir, dışarıdan herhangi bir materyal ile veri aktarımını engelleyebilirsiniz.
Sistem kilidi
Sistem kilitini etkinleştirerek öğrencilerinizin klavye ve fare kullanımını devre dışı bırakabilirsiniz. Ctrl+Alt+Del fonksiyonu etkisiz bırakılmıştır.
Program çalıştırma
Öğrenci bilgisayarları üzerinde uzaktan program, döküman, internet sitesi açabilirsiniz.
Sesli açıklama
Program içerisinde bütünleşik olarak bulunan sesli açıklama aracı ile gerektiği anda açıklamalarınızı sesli olarak tüm öğrencilerinize eş zamanlı olarak iletebilirsiniz.
Öğrenci kimliği
Serbest yerleşimli sınıflarınızda ekranınızdaki yerleşim şeklinden farklı oturan öğrencileri " öğrenci kimliği" ile çok kolay bir şekilde tanımlanabilmektedir.
Öğrenci grupları
Öğrencilerinizi gruplara ayırabilir, grup ismi atayabilir, silebilirsiniz. Tanımladığınız gruplara istediğiniz zaman öğrenci ekleyip çıkartabilirsiniz.
Sınav ve test yönetimi
Tümleşik olarak Junglebyte Teach içerisinde mevcut olan soru editörü ile bir çok tipte saniyeler içinde sorular oluşturabilir, sınav ve testler hazılayıp öğrencilerinize sorabilirsiniz. Dilerseniz sınav sonuçlarını kaydedebilirsiniz.
Grafiksel sonuç bildirimi
Öğrencilerin sorulara vermiş olduğu cevapları grafiksel olarak görebilir, sınıfınızın genel değerlendirmesini görebilirsiniz.
Anlık mesajlaşma
Tüm öğrencileriniz birbirleri ile anlık mesajlaşabilir, mikrofon ile sesli konuşabilirler.
Sohbet Forumu
Öğrencileriniz birçok forum oluşturabilir, dilerseniz siz de bu forumları takip edebilir ve katılabilirsiniz.
Yardım talebi
Öğrencilerinizin yardım isteklerini listenizden takip edebilir, onlara anlık mesajlar ile cevap verebilirsiniz. Dilerseniz öğrencinizin ekranını kontrol edebilirsiniz.
Web kamerası
Daha kişisel dersler! Bilgisayarınıza bağlı web kamerası ile öğrencileriniz kendi ekranlarında görüntünüzü izleyebilir.
Dosya transferi
Öğretmen bilgisayarındaki dosyalarınızı dilediğiniz öğrencilerin bilgisayarlarına sürükle bırak arabirimi ile çok kolay bir şekilde aktarabilirsiniz.
Dosya dağıtıcısı
Dilediğiniz dosyaları tüm öğrencilerinize dağıtabilmek için hazırlanan bu fonksiyon ile dosyalarınızın bir kopyasını öğrencilerinizin bilgisayarlarına aktarabilirsiniz.
Dosya toplayıcı
Daha önce dağıtmış olduğunuz dosyalar üzerinde öğrencileriniz çalıştıktan sonra bu fonksiyon ile dağıtılan dosyalarınızı geri toplayabilirsiniz. Toplanan dosyalar klasörler halinde (öğrenci adı veya IP Adresi) saklanır.
Yabancı program kilidi
Donanım kilidi özelliği ile öğrencilerinizin bilgisayarlarınıza herhangi bir materyal ile uygulama veya dosya transferini engelleyebilirsiniz.
Dosya kopyalama kilidi
Bilgisayarlarınızdaki verilerin çıkarılabilir disk, CD yazıcı veya USB flash disklere kopyalanmasını engelleyebilirsiniz.
Şifre koruması
Yazılım şifre ile koruma altındadır. Sadece şifreye sahip kişiler sistem üzerinde çalışabilirler.
Uzaktan Kapatma/Açma
Derslerinize başlamadan önce Wake-On-Lan özelliğine sahip öğrenci bilgisayarlarınızın tümünü uzaktan açabilirsiniz. Yine aynı şekilde ders bitiminde öğrencilerinizin bilgisayarlarını uzaktan kapatabilirsiniz.
Uzaktan yükleme
Junglebyte Teach tek merkez üzerinden bütün öğrenci bilgisayarlarına yüklenebilmektedir.
Saygılarımla,

Bu Mesaj 14-12-2007 10:23 PM değiştirilmiştir. Değiştiren... : ihsanunal.

13-12-2007 09:45 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Cevap Gönder  Konu Gönder 

Yazdırılabilir Bir Versiyon Görüntüle
Bu Konuyu Bir Arkadaşına Gönder
Bu Konuya Üye Ol | Konuyu Favorilerime Ekle

Forum Geçişi
Forum istatistikleri
En Cok Görüntülenen KonularEn Cok cevaplanan KonularEn Son Cevaplan KonularSon konularEn Cok Mesaj Yazan ÜyeBugün En Cok Mesaj YazanlarEn Yeni üyelerEn Cok Görüntülenen ForumEn Cok İtibar Puanı Olan Üye
(66435 Görüntülemeler)

(53793 Görüntülemeler)

(38306 Görüntülemeler)

(31074 Görüntülemeler)

(29878 Görüntülemeler)

(178 Yanıtlar)

(143 Yanıtlar)

(127 Yanıtlar)

(78 Yanıtlar)

(64 Yanıtlar)

Kimse Yok

(12217 Konular ve 12320 Mesajlar)

(1174 Konular ve 1784 Mesajlar)

(866 Konular ve 881 Mesajlar)

(680 Konular ve 832 Mesajlar)

(687 Konular ve 749 Mesajlar)